Kategorie

Nasza strona

Przyprawy jednorodne Dostępne 76 produktów

 • Dostępny

  Goździki mielone 20g

  Skład: goździki. Zastosowanie: Do piernika, kompotów, grzanego wina i piwa, nalewek, deserów. Właściwości: Ma działanie antygrzybiczne, odświeża oddech, znieczula miejscowo dziąsła i gardło.

 • Dostępny

  Hibiskus kwiat 100g

  Skład: kwiat hibiskusa. Zastosowanie: Wspaniała herbata na upalne jak i mroźne dni, można ją zaparzać zarówno na zimno jak i na ciepło. Stosowana jako dodatek do kompotów. Właściwości: Jest bogatym źródłem witaminy C, obniża ciśnienie krwi i cholesterol.

 • Dostępny

  Imbir mielony 40g

  Skład: imbir. Zastosowanie: Do herbaty, kawy piwa i wina grzanego, ciast, przetworów owocowych.Jako składnik mieszanek stosowanych w kuchni orientalnej.  Właściwości: Ma działanie rozgrzewające. Stosuje się go przeciw mdłością. Pozytywnie wpływa na stawy.

 • Dostępny

  Jałowiec mielony 40g

  Skład: jałowiec. Zastosowanie: Dodajemy do dziczyzny, baraniny, pasztetów i ryb. Stosujemy również do bigosu, sosów, marynat, kapusty kiszonej, alkoholi, warzyw, kalafioru, wędzonki oraz do zup. Właściwości: Ma działanie moczopędne, stosuje się przy zapaleniu dróg moczowych. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego,...

 • Dostępny

  Jałowiec owoc 40g

  Skład: jałowiec. Zastosowanie: Stosujemy do dziczyzny, gulaszów, bigosu, aromatyzowania alkoholi, ryb, pasztetu. Właściwości: Ma działanie moczopędne, stosuje się przy zapaleniu dróg moczowych. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego, stosowany przy zaburzeniach trawienia.

 • Dostępny

  Kardamon mielony 20g

  Skład: kardamon mielony. Zastosowanie: Aromatyczna przyprawa do kawy, grzanego piwa i wina, likierów, ciast, kompotów i nalewek. Stosujemy do lodów, deserów, sałatki owocowej, a także do ryb, mięsa i warzyw. Właściwości: Reguluje wydzielanie soku żołądkowego, ma działanie wiatropędne, wzmaga trawienie. Jest...

 • Dostępny

  Kardamon ziarno 15g

  Skład: kardamon mielony. Zastosowanie: Do herbaty, kawy piwa i wina grzanego, ciast, przetworów owocowych.Jako składnik mieszanek stosowanych w kuchni orientalnej. Właściwości: Reguluje wydzielanie soku żołądkowego, ma działanie wiatropędne, wzmaga trawienie. Jest środkiem przeciwskurczowym i wykrztuśnym. Światny do...

 • Dostępny

  Kmin rzymski mielony...

  Skład: kmin rzymski (Cumin). Zastosowanie: Do mięs, warzyw, sosów, serów. Jako składnik mieszanek kuchni orien-talnej.  Właściwości: Stosuje się przy zaburzeniach trawienia, kolkach i wzdęciach.

 • Dostępny

  Kmin rzymski ziarno (Cumin)...

  Skład: kmin rzymski (Cumin). Zastosowanie: Przyprawa do dań kuchni wschodniej. Doskonała do mięsa, pikli, sałatki, bigosu, sera, ryb, chleba, kiełbas, salcesonów, oraz gotowanych warzyw, marchwi i buraków oraz do sporządzania likierów. Właściwości: Stosuje się przy zaburzeniach trawienia, kolkach i wzdęciach.