Kategorie

Nasza strona

Zioła Dostępne 25 produktów

Zioła

 • Dostępny

  Bazylia 40g

  Skład: bazylia. Zastosowanie: Do potraw kuchni włoskiej. Stosowana do sałatek, surówek, sosów, zup, warzyw, mięs, ryb i grzyby.Dodawana do octu, musztard i kwaszonych warzyw. Właściwości: Stosuje się przy zaburzeniach trawienia i przeziębieniu. Wzmacnia żołądek, pobudza apetyt. Działa wiatropędnie i wykrztuśnie.

 • Dostępny

  Cząber 40g

  Skład: Cząber. Zastosowanie: Wspaniały dodatek do roślin strączkowych, zupy fasolowej, sałatek, grzybów, ryb, wędlin, tłustych mięs, pieczonych ziemniaków, marynat i pikli oraz potraw z sera. Właściwości: Powstrzymuje nadmierną fermentacje i wzdęcia, pobudza trawienie. Ma lekkie działanie moczopędne.

 • Dostępny

  Czosnek niedźwiedzi 15g

  Skład: Czosnek niedźwiedzi. Zastosowanie: Stosujemy do zup, twarogu, wędlin, sałatek. 

 • Dostępny

  Estragon 30g

  Skład: estragon. Zastosowanie: Do mięs, sosów, sałatek, marynat. Doskonała do kiszona kapusty i ogórków. Stosowany do ryb, ryżu oraz aromatyzowania octu. Właściwości: Stosuje się przy braku apetytu. Jest łagodnie moczopędny.

 • Dostępny

  Koper natka 30g

  Skład: koper natka. Zastosowanie: Stosujemy do ziemniaków, mięsa, sałatek, surówek, pomidorów, warzyw oraz ryb.  

 • Dostępny

  Lubczyk liść 30g

  Skład: lubczyk liść. Zastosowanie: Pyszna przyprawa do zup, sosów, dań mięsnych, farszów, gulaszy, sałatek, kanapek. Właściwości: Rozluźnia mięśnie niwelując bóle menstruacyjne, reguluje pracę nerek i znakomicie je oczyszcza z toksyn. Pomocny przy chorobach układu oddechowego.  

 • Dostępny

  Majeranek 40g

  Skład: majeranek. Zastosowanie: Do mięs, zup (grochowa, fasolowa) roślin strąkowych, bigosu, serów, ryb. Właściwości: Wzmaga trawienie, jest środkiem wiatropędnym i rozkurczowym. Jako napar pomaga przy przeziębieniu.

 • Dostępny

  Melisa 30g

  Skład: melisa. Zastosowanie: Tradycyjne zioło dodawane do sałatek, zup, ryb, grzybów, flaków, sosów oraz potraw z rusztu i drobiu. Nadaje cytrynowy zapach. Można stosować jako napar lub dodatek do likierów. Właściwości: Ma działanie uspokajające. Stosuje się w przypadku bezsenności, niepokoju, nadmiernej...

 • Dostępny

  Mięta 50g

  Skład: mięta. Zastosowanie: Przyprawa stosowana do pierogów, drobiu i sałatek lub jako napój. Właściwości: Odświeżająca, antyseptyczna, przeciwwirusowa i przeciwbólowa. Ma właściwości przeciwzapalne i ściągające. Mięta działa rozkurczowo, wspomaga układ trawienny.